
Дитячий триколісний електроскутер KML 013 з музикою і підсвічуванням від 1,5 року бежевий
3 465 ₴
- Готово до відправки
- Код: KML 013/2
+380 (63) 189-80-12
- +380 (67) 494-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електромотоцикл дитячий KML 013 з музикою і підсвічуванням
Дитячий електроскутер KML 013 — стильний триколісний електромобіль з підсвічуванням і музикою. Має зручне управління, стійку конструкцію і можливість підключення Bluetooth для улюбленої музики дитини. Підходить для дітей віком від 1,5 року, ідеальний для прогулянок на вулиці.
Характеристики:
- Тип: дитячий електроскутер (триколісний велосипед)
- Акумулятор: 6V 4.5AH
- Редуктор: 1 шт.
- Функції: світло, музика, Bluetooth
- Колеса: пластик, діаметр 25 см
- Максимальне навантаження: до 30 кг
- Розміри: 78 × 42 × 52 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Колонки, Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 52 см |
| Діаметр передніх коліс | 250 мм |
| Діаметр задніх коліс | 250 мм |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 3 465 ₴





