
Дитячий електрокар Go Kart F1 з підсвічуванням і музикою жовтий
3 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: KD02-1-6/3
+380 (63) 189-80-12
- +380 (67) 494-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрокарт для дітей Go-Kart KD02-1-6 з підсвічуванням і музикою
Дитячий електроскутер Go-Kart KD02-1-6 — це сучасний електрокарт з пультом управління, що поєднує розвагу і безпеку. Має легку складну конструкцію, мультимедіа, підсвічування і задній привід. Підходить для дітей до 50 кг.
Особливості:
- Пульт управління
- Мультимедіа: сигнал, музика
- Кнопки руху (вперед/назад)
- Акумулятор: 6V 4Ah
- Час роботи: 30–50 хв.
- Пробіг: 2–4 км
- Мотор: 6V, 15–25W
- Задній привід (1 колесо)
Характеристики:
- Максимальне навантаження: до 50 кг
- До 5 років
- Вага: 6 кг
- Матеріал рами: формований пластик + сталь
- Повна довжина: 86 см
- Висота керма: 48 см
- Ширина керма: 20,5 см
- Висота сидіння: 18 см
- Розмір сидіння: 16×26 см
- Колеса: 200×50 мм, піна
- Ручки: суцільний пластик
- Складаний: так
- Музичний: так
- Підсвічування: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Карт |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Колонки, Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 86 см |
| Вага | 6 кг |
| Діаметр передніх коліс | 200 мм |
| Діаметр задніх коліс | 200 мм |
| Ширина передніх коліс | 50 мм |
| Ширина сидіння | 16 см |
| Висота сидіння | 18 см |
| Глибина сидіння | 26 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 6 Вт |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Напруга акумулятору | 25 В |
| Запас ходу без підзарядки | 50 хв |
| Час зарядки | 5 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 3 300 ₴


