
Складаний ультралегкий велобіг з карбоновою рамою 12 дюймов Коричневий
1 965 ₴
- Немає в наявності
+380 (63) 189-80-12
- +380 (67) 494-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний ультралегкий велобіг з карбоновою рамою
Модний і легкий складаний велобіговел, який забезпечує зручність у зберіганні та транспортуванні завдяки своїй компактності. Просто натисніть на кнопку, і біговел складається навпіл.
Характеристики:
- Вага: 3,0 кг, що робить його легким і зручним для перенесення.
- Колеса: 12 дюймів, забезпечують плавне і комфортне катання. Висота сидіння регулюється в діапазоні від 35 до 42 см.
- Диски: Виготовлені з пластику полікарбону чудової якості.
- Регулювання висоти сидіння: дає змогу підлаштувати під зріст дитини.
- Рама: Виготовлена із пластику карбону, забезпечуючи міцність і надійність.
- Навчальний інструмент: Допомагає дитині навчитися балансувати, що полегшує процес їзди на велосипеді.
- Міцні надувні шини: Забезпечують надійне зчеплення з дорогою і комфортне катання.
- М'яке сидіння: Забезпечує додатковий комфорт під час катання.
Цей складаний ультралегкий велобіг - це не тільки засіб розваги, а й чудовий інструмент для розвитку навичок рівноваги та координації у вашої дитини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Карбон |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 1 965 ₴



