
Трюковий самокат Scale Sports Active на підшипниках Abec-7 Чорно зеленого кольору
840 ₴
- Немає в наявності
- Код: ActiveG
+380 (63) 189-80-12
- +380 (67) 494-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий самокат Scale Sports Active являє собою скутер з лінійки трюкових самокатів від відомого американського бренду Scale Sports. Цей самокат характеризується балансом, строгим дизайном і легкою вагою, здатний витримувати навантаження до 80 кг.
Особливості:
- Дека, гарнітура та кермо ідеально підготовлені для виконання складних фрістайл трюків у скейт-парку або на вулиці.
- Кермо виготовлене з алюмінієвого сплаву з 4-х болтовим затискачем, висота керма від платформи становить 71 см.
- Дека виконана з алюмінієвого сплаву, її довжина становить 48.5 см.
- Колеса мають діаметр 100 мм і жорсткість Hi-rebound 82A.
- Використовуються підшипники ABEC 9.
Характеристики:
- Тип товару: трюковий самокат.
- Рівень майстерності: середній.
- Вік: 7+.
- Матеріал деки: алюміній 6061 T6.
- Максимальне навантаження: 80 кг.
- Жорсткість коліс: 82A.
- Діаметр коліс: 100 мм.
- Підшипники: ABEC-9.
- Рульовий хомут: чотирьохболтовий.
- Габарити деки: 48.5х10 см.
- Матеріал керма: алюміній 6061 Т6.
- Гальмо: ножний задній Flex Fender.
- Сердечник коліс: алюміній.
- Загальна висота: до 79 см.
- Ширина керма: 46 см.
- Вага: 2.8 кг.
Комплектація:
- Самокат у розібраному вигляді.
- Ключ для складання.
- Фірмова заводська коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | США |
| Вага | 2.8 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Малюнки і написи | З написами |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 840 ₴



