
Пенні борд Penny Board з малюнком Єдиноріг рожевий скейт із ручкою з колесами, що світяться
550 ₴
- Немає в наявності
- +380 (67) 494-02-49
Пенні борд Penny Board з малюнком Єдиноріг рожевий скейт із ручкою з колесами, що світяться
Володіє стильним і унікальним дизайном, який підійде як для дітей, так і для підлітків. Світяться колеса не лише додають привабливості, але також допоможуть дитині бути помітним навіть в темний час доби. В деці моделі є додатковий отвір, за допомогою якого можна зручно переносити скейт.
посилений пластик в основі дошки - легкість та комфорт;
компактний розмір дошки: 57 х 16 см, товщина 11 мм;
антиковзка обробка поверхні;
міцна алюмінієва підвіска;
якісні підшипники ABEC-7;
світяться безшумні PU-колеса (поліуретан);
рівень жорсткості коліс – 92;
межа навантаження - 70 кг;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 г |
| Вікова група | Дитяча |
| Діаметр коліс | 60 мм |
| Жорсткість коліс | 92А |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал деки | Пластик |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Підшипник | ABEC-7 |
| Стан | Новий |
| Тип | Пенні борд |
| Колір | Рожевий |
| Опис | міцна алюмінієва підвіска; якісні підшипники ABEC-7; світяться безшумні PU-колеса (поліуретан); рівень жорсткості коліс – 92; межа навантаження - 70 кг; |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Товщина | 12 см |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 550 ₴




