
Двоколісний Самокат для дітей і дорослих Scale Sports SS-05 White
1 380 ₴
- Готово до відправки
- Код: SS-05 W
- +380 (67) 494-02-49
Двоколісний самокат Scale Sports SS-05
Двоколісний самокат Scale Sports SS-05 призначений для дітей і дорослих, і має максимальне навантаження до 100 кг. Він оснащений двома 200-мм колесами з амортизаторами, що забезпечує гладку і комфортну їзду навіть на нерівних поверхнях.
Рама самоката виготовлена з алюмінієвого сплаву, що робить його легким, міцним і довговічним. Кермо регулюється по висоті і може бути легко налаштований під будь-яке зростання користувача. У комплекті також є ножний гальмо і підніжка для парковки.
Самокат має зручну складну конструкцію, що дозволяє легко його складати і переносити в будь-яких умовах. Він також оснащений спеціальною ручкою для перенесення, яка полегшує транспортування.
Особливості Scooter Scale Sports SS-05:
- Складна конструкція ;
- Ножна гальма для заднього колеса;
- Регульований кермо;
- Гумові ручки;
- Ніжка для парковки ( підніжка );
- Нековзне покриття платформи ;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
Технічні характеристики самоката Scooter Scale Sports SS-05:
- Тип самоката: міський;
- Кількість шт., Тип коліс: 2 литих;
- Матеріал коліс: поліуретан;
- Розмір переднього і заднього колеса – 200 мм;
- Габаритний розмір ( ДхШхВ ): 93см * 38см * 105см;
- Висота регулюється в 3 положеннях: 83/106,5 см;
- Платформа: 39 -13,5 / 34 см;
- Вага самоката: 4 кг;
- Матеріал рами: алюміній;
- Колір білий;
- Вікова група: для підлітків і дорослих, 10 +;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 106.5 см |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 380 ₴











