
Дитячий двоколісний складаний самокат Scooter 460 Фіолетовий
1 230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 460F
- +380 (67) 494-02-49
Двоколісний самокат на великих 20см колесах - яскравий і зручний самокат, оснащений м'якими поліуретановими колесами, ножним гальмом і можливістю регулювання керма по висоті (3 положення від 75 до 99 см). Стильний дизайн приверне увагу всіх оточуючих і сподобається Вашій дитині. Складаний двоколісний самокат 460 має міцну конструкцію, 2 колеса забезпечують максимальну маневреність. У самокаті регулюється ручка, що дає змогу кататися дітям старшого віку.
Характеристика:
Колеса: PU
Матеріал самоката: алюм + сталь
Діаметр коліс - 20 см. Ширина колеса - 3 см.
Кермо регулюється в 3 положеннях: від 75 до 99 см.
Ширина керма - 32 см.
Діаметр ручок 4 см.
Розміри підкладки: довжина 46 см, ширина -11 см,
Висота від підлоги до підніжки - 12 см.
Ножне гальмо.
Складна конструкція.
Розмір коробки: 78*26*12 см.
Максимальне навантаження: 100 кг.
Самокат оснащений бічною ніжкою для вертикального паркування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 99 см |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 1 230 ₴






