
Дитячий трюковий самокат Scale Sports Turbo зелений
1 580 ₴
- Немає в наявності
+380 (63) 189-80-12
- +380 (67) 494-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТРЮКОВЫЙ САМОКАТ SCALE SPORTS TURBO ЗЕЛЕНЫЙ
Трюковий самокат Scale Sports Turbo— скутер у лінійки трюкових самокатів відомого американського бренда Scale Sports. Цей самокат збалансований, має строгий дизайн, а також має легку вагу та витримує навантаження до 80 кг.
Особливості :
- -Дека, гарнітура, кермо, все чудово підготовлене для найскладніших фристайл трюків у скейт-парку або на вулицях;
- -Руль: матеріал — алюмінієвий сплав, 4- болтовий затискач; висота керма — 74 см;
- -Дека: матеріал — алюмінієвий сплав; довжина деки — 48.5 см;
- -Колеса 100 мм ,Hi-rebound 82A;
- -Підшипники — АВЕС 7;
характеристики:
- -Тип товару: самокат трюковий
- -Рівень майстерності: середній.
- -Вік: 7 +
- -Матеріал деки: алюміній 6061 T6.
- -Максимальне навантаження: 80 кг
- -Жорсткість коліс: 82А
- -Діаметр коліс: 100 мм
- -Підшіпнік: ABEC-7
- -Рулевій хомут: чотіріболтовой
- -Габаріті деки: 48.5х10 см
- -Матеріал керма: алюміній 6061 Т6
- -Тормоз: ніжний задній Flex Fender
- -Сердечнік коліс: Міцній спец.пластік
- -Загальна висота: до 74 см
- -Шіріна керма: 39 см
- -Вага: 2.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3 кг |
| Виробник | Scale Sports |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип | Трюковий |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Висота рульової стійки | 74 см |
- Ціна: 1 580 ₴






