
Дитячий трюковий самокат Scale Sport Leone 7+ з колесами 110мм колір сталевий
1 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11012
+380 (63) 189-80-12
- +380 (67) 494-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий САМОКАТ SCALE SPORTS LEONE 110 MM сталевий
Трюковий самокат Scale Sports Leone 110 mm – самий топовий скутер в лінійки трюкових самокатів . Особливість цього самоката наявність коліс з діаметром 110 мм, строгий дизайн і легка вага, тому що, повністю виконаний з алюмінієвого сплаву, широка дека 12 см і Т-образний класичний кермо!
Особливості Трюкового самокату Scale Sports Leone 110 mm:
- Дека, гарнітура, кермо, все відмінно пидготовлено для найскладніші фристайл трюків в скейт-парку або на вуліцах;
- Колеса и Гріпсі готу до найбільшова навантаженні для професійних гонщіків;
- Кермо: матеріал - алюміній сплав, 4х болтовий затіскач; максимальна висота керма - 84 см;
- Дека: матеріал - алюмінієвий сплав; загальна довжина деки - 51 см;
- Колеса 110 мм внутренішій сплав дисків 100% алюміній;
Характеристики:
- Тип товару: самокат трюковий
- Рівень майстерності: середній и профи
- Бренд: Scale Sports
- Вік: 7 +
- Матеріал деки: алюміній 6061 T6
- Максимальні навантаження: 100 кг
- Підщипник: Abec 9
- Жорсткість коліс: 84А
- Діаметр коліс: 110 мм
- Рульовий хомут: четирехболтовий
- Габаріті деки: 51х11 см
- Матеріал керма: алюміній 6061 Т6
- Гальмівна система: Flex Fender
- Загальна висота: 84,0 см
- Сердечник коліз: алюміній, спіци
- Вісота керма від платформі: 75 см
- Ширина керма: 46 см
- Тип рульовой: інтегрована
- Вага: 3,5 кг
Комплект поставки:
Самокат в розибраному вігляді, фірмена заводська коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | США |
| Вага | 3.5 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 84 см |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Малюнки і написи | Візерунок |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 1 700 ₴




