
Велобіг від Scale Sports з ручним гальмом діткам від 2 років. Рожевий
1 615 ₴
- Немає в наявності
- Код: 9014
- +380 (67) 494-02-49
Велобіг Scale Sports з ручним гальмом, діткам від 2 років. Рожевий
Велобіг Scale Sports 12 з ручним гальмом - це ідеальний засіб для розвитку рівноваги та координації у дітей від 2 до 4 років. Він виконаний з міцних і якісних матеріалів, що гарантує довговічність і надійність експлуатації.
Оснащений ручним гальмом, цей велобіг дає змогу батькам контролювати швидкість руху малюка і забезпечує додаткову безпеку під час катання. Завдяки зручному сидінню і регульованій висоті керма, велобіг легко адаптується під зріст і розмір дитини.
Велобіг Scale Sports 12 з ручним гальмом - це чудовий вибір для тих, хто хоче забезпечити своїй дитині максимально комфортні умови для розвитку фізичних навичок і впевненості у власних силах. Він чудово підійде для використання як вдома, так і на вулиці, на дитячих майданчиках і в парках.
Характеристики:
- На зріст від 90 до 120 см.
- Вага: 4,5 кг (у коробці близько 5,0 кг) -
- Регульована висота сидіння 31-40см - Регульована висота сидіння 31-40см -
- Регульована висота керма 52-62 см - Регульована висота керма 52-62 см -
- Колеса, що накачуються, 12 "х2'' на підшипниках, колеса мають металеві спиці
- Ручне гальмо
- Розмір 87х13х49 см
- Колір: рожевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | США |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Інший |
| Надувні колеса | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальма | Задні гальма дисковий |
- Ціна: 1 615 ₴





