
Самокат Scale Sports SS-07 двоколісний з ліхтариком і дзвінком. Чорний
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 213189836
+380 (63) 189-80-12
- +380 (67) 494-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат Scale Sports SS-07 двоколісний з ліхтариком і дзвінком. Чорний
Двоколісний Самокат на амортизаторах Scooter Scale Sports SS-07 розроблений для підлітків і дорослих американською компанією Scale Sports.
Особливості самоката Scooter Scale Sports SS-07:
- Складна конструкція;
- Дзвінок на кермі;
- LED-ліхтарик (три режими підсвічування);
- Ножний металевий гальмо;
- Регульований кермо;
- Гумові ручки;
- 2 амортизатора;
- Ніжка для паркування (підніжка);
- Не ковзне покриття платформи ;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
Технічні характеристики самоката Scooter Scale Sports SS-07 :
- Тип самоката: міський;
- Кількість шт., тип коліс: 2 литих;
- Матеріал коліс: поліуретан;
- Розмір переднього і заднього колеса – 200 мм;
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 93х38х91-105 см;
- Висота регулюється в 3 положеннях: 91х98х105 см;
- Платформа: 39х13,5/34 см;
- Вага самоката: 4 кг;
- Два кольори у коробці;
- Розмір коробки: 81х34х14 см;
- Матеріал рами: алюміній;
- Колір: чорний;
- Вікова група: для підлітків і дорослих, 7+;

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Країна виробник | США |
| Вага | 4 кг |
| Висота рульової стійки | 105 см |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | складана конструкція, дзвінок |
| Вікова група | Від 7 років |
| Тип | двоколісний самокат |
- Ціна: 1 500 ₴




