
Двоколісний Самокат Scale Sports SS-04 складаний на задніх дискових гальмах Чорного кольору
2 700 ₴
- В наявності
- Код: SS-04 черный
+380 (63) 189-80-12
- +380 (67) 494-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двоколісний Самокат Scale Sports SS-04 на дискових гальмах. Чорний
Самокат Scooter Scale Sports SS-04 з дисковим гальмом розроблений для підлітків американською компанією Scale Sports. Завдяки великому діаметру колеса і двома амортизаторами, ідеально підходить для комфортного і швидкого подолання великих відстаней.
Особливості самоката Scale Sports SS-04:
- Складна конструкція самоката допомагає з економити місце
- Ручне дискове гальмо виведений на заднє колесо;
- Ножний металевий гальмо;
- Регульований кермо;
- Гумові ручки;
- 2 амортизатора;
- Ніжка для паркування (підніжка);
- Нековзне покриття платформи
- Максимальне навантаження: 100 кг
Технічні характеристики самоката Scale Sports SS-04:
- Тип : міський;
- Кількість шт., тип коліс: 2 литих;
- Матеріал коліс: поліуретан;
- Розмір переднього і заднього колеса – 200 мм;
- Габаритний розмір (ДхШхВ): 93х38х91-105 см;
- Висота регулюється в 3 положеннях: 91х98х105 см;
- Платформа: 39х13,5/34 см;
- Вага самоката: 4 кг;
- Два кольори у коробці;
- Розмір коробки: 81х34х14 см;
- Матеріал рами: алюміній;
- Колір: чорний;
- Вікова група: для підлітків і дорослих, 14+;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Без обмежень |
| Висота рульової стійки | 105 см |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Амортизатор, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кермової стійки | 105 |
- Ціна: 2 700 ₴










