
Трюковий самокат Scale Sports Extrem чорний на підшипниках Abec-9
950 ₴
- Немає в наявності
- +380 (67) 494-02-49
Трюковий самокат Scale Sports Extrem чорний
Scale Sports Extreme Трюковий Самокат – самий топовий скутий в лінійки трюкових самокатів відомого американського бренду Scale Sports купити можна вже в Україні. Особливість цього самокату в надійному і стабільному типі компресії IHC. Даний самокат збалансований, строгий дизайн, а також має легку вагу, тому що, повністю виконаний з алюмінієвого сплаву.
Особливості Американського трюкового Самоката Scale Sports Extreme в чорному кольорі:
- Дека, гарнітура, кермо, все відмінно підготовлено для найскладніших фристайл трюків в скейт-парку або на вулицях;
- Колеса і грипси готові до найбільшого навантаження для професійних гонщиків;
- Кермо: матеріал - алюмінієвий сплав, 4х болтовий затиск, AL alloy, standard-thread; максимальна висота керма - 80 см;
- Дека: матеріал - алюмінієвий сплав; довжина деки - 32 см;
- Колеса 100 мм внутреній сплав дисків 100% алюміній, Hi-rebound 84A;
- Підшипники - АВЕС 9 ( ультра швидкісний );
Характеристики:
- Тип: самокат трюковий
- Рівень майстерності: середній и профи
- Вік: 7 +
- Матеріал деки: алюміній 6061 T6
- Максимальні навантаження: 100 кг
- Жорсткість коліс: 84А
- Діаметр коліс: 100 мм
- Пидшипник: ABEC 9
- Рульовий хомут: четирехболтовий
- Габаріті деки: 53х11 см
- Матеріал керма: алюміній 6061 Т6
- Гальмівна система: Flex Fender
- Загальна висота: 88,0 см
- Сердечник коліз: алюміній, спіци
- Позішнішій Діаметр керма: 35 мм
- Внутрішней Діаметр керма: 28 мм
- Вісота керма: 62 см
- Ширина керма: 56 см
- Тип рульовой: інтегрована
- Тип компресії: IHC
- Вага: 3,5 кг
Комплект поставки:
Самокат в розибраному вігляді, ключ для складання и фірмова заводська коробка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | США |
| Вага | 3.5 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 88 см |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 950 ₴









