
Дитячий самокат складаний Двоколісний складаний самокат Scale Sports SS-05. Рожевого кольору
2 320 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1496006304
+380 (63) 189-80-12
- +380 (67) 494-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Самокат Scale Sports SS-05, двоколісний. Рожевий
Самокат Scooter Scale Sports SS-05 розроблений для підлітків і дорослих американської компанії Scale Sports. Завдяки великому діаметру коліс самокат ідеально підходить для комфортного та швидкого подолання великих відстаней.
Особливості Scooter Scale Sports SS-05:
- Складана конструкція;
- Ножне гальмо для заднього колеса;
- Регульований за висотою кермо;
- Гумові ручки;
- Ніжка для паркування (підніжка);
- Нековзне покриття платформи;
- Максимальне навантаження: 100 кг.
Технічні характеристики самоката Scooter Scale Sports SS-05:
- Тип самоката: міський;
- Кількість шт., тип коліс: 2 литих;
- Матеріал коліс: поліуретан;
- Розмір переднього та заднього колеса — 200 мм;
- Габаритний розмір (ДхШхВ):93 см*38 см*105 см;
- Висота регулюється в 3 положеннях: 83/106,5 см;
- Платформа: 39 -13,5/34 см;
- Вес самоката: 4 кг;
- Матеріал рами: алюміній;
- Колір: рожевий;
- Вікова група: для підлітків і дорослих, 10 +.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Стан | Новий |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Тип | Міський |
| Конструкція | Складана |
| Висота рульової стійки | 106.5 см |
- Ціна: 2 320 ₴









