
Трюковий самокат Tornado від Scale Sports на підшипниках Abec-7 Чорно Жовтий
950 ₴
- Немає в наявності
+380 (63) 189-80-12
- +380 (67) 494-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трюковий самокат Scale Sports Tornado
Трюковий самокат Scale Sports Tornado – скутер в лінійкі трюкових самокатив видомого американського бренду Scale Sports. Цій самокат збалансувань, має строгий дизайн, а також має легкий вага, и вітрімує навантаження до 80 кг
особливості:
- Дека, гарнітура, кермо - все відмінно підготовлено для найскладніших фристайл трюків в скейт-парку або на вулицях;
- Кермо: матеріал - алюмінієвий сплав, 4-хболтовий затиск; висота керма - до 80 см;
- Дека: матеріал - алюмінієвий сплав; довжина деки - 49 см;
- Колеса 100 мм, Hi-rebound 82A;
- Підшипники - АВЕС 7.
характеристики:
- Тип товару: самокат трюковий;
- Рівень майстерності: середній;
- Рекомендований вік користувача: 7 +;
- Матеріал деки: алюміній 6061 T6;
- Максимальне навантаження: 80 кг;
- Жорсткість коліс: 82А;
- Діаметр коліс: 100 мм;
- Підшипник: ABEC-7;
- Рульовий хомут: четирехболтовий;
- Габарити деки: 49 х 10 см;
- Матеріал керма: алюміній 6061 Т6;
- Гальма: ніжний задній Flex Fender;
- Сердечник коліс: Міцній спец.пластік;
- Вісота керма: до 80 см;
- Ширина керма: 48 см;
- Вага: 3,5 кг
- Комплект поставки:
- Самокат в розібрані вігляді,
- інструкції англійською мовою,
- ключ для збирання;
- фірмова заводська коробка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | США |
| Вага | 3.5 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 950 ₴





