
Дитячий Трюковий самокат Scale Sport Maximal Exercise зелений
940 ₴
- Немає в наявності
- +380 (67) 494-02-49
ДИТЯЧИЙ ТРЮКОВИЙ SCALE SPORTS MAXIMAL EXERCISE ЗЕЛЕНИЙ
Трюковий самокат Scale Sports Maximal Exercise зеленого кольору - це високоякісний самокат, який розроблений для виконання різних трюків і екстремальних трюків на вулиці або в скейт-парку.
Він має міцну алюмінієву раму, яка забезпечує надійність і довговічність, а також колеса з високими показниками жорсткості, що забезпечує відмінну керованість і стабільність при виконанні трюків.
В цілому, трюковий самокат Scale Sports Maximal Exercise чорного кольору - це відмінний вибір для любителів екстремальних видів спорту, які шукають якісний і надійний самокат для виконання різних трюків і поліпшення своїх навичок
особливості :-Дека, гарнітура, кермо, все відмінно підготовлено для найскладніших фристайл трюків в скейт-парку або на вулицях;
-Руль: матеріал - алюмінієвий сплав, 4х болтовий затиск; висота керма - 85 см;
-Дека: матеріал - алюмінієвий сплав; довжина деки - 48.5 см;
-Колеса 100 мм, Hi-rebound 82A;
-Підшипники - АВЕС 7;
-В комплект входить дві пеги
характеристики:-Тип товару: самокат трюковий
-Рівень майстерності: середній.
-Вік: 7 +
-Матеріал деки: алюміній 6061 T6.
-Максимальна навантаження: 80 кг
-Жорсткість коліс: 82А
-Діаметр коліс: 100 мм
-Підшипник: ABEC-7
-Рулевой хомут: четирехболтовий
-Габаріти деки: 48.5х10 см
-Матеріал керма: алюміній 6061 Т6
-Тормоз: ножний задній Flex Fender
-Сердечнік коліс: міцний спец.пластік
-Загальна висота: 85 см
-Висота керма від платформи: 79 см
-Шіріна керма: 52 см
-Вес: 3.5 кг
Комплект поставки:
-Самокат в розібраному вигляді,
-Пеггі,
-ключ для збірки,
-фірменая заводська коробка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | США |
| Вага | 3.5 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 940 ₴






