
Дитячий трюковий самокат Scale Sport Maximal Exercise синій
1 050 ₴
- Готово до відправки
- +380 (67) 494-02-49
ДИТЯЧИЙ ТРЮКОВИЙ СИРИНАТ SCALE SPORTS MAXIMAL EXERCISE СИНІЙ
Трюковий самокат Scale Sports Maximal Exercise синього кольору — це високоякісний самокат, який розроблений для виконання різних трюків і екстремальних трюків на вулиці або в скейт-парку.
Він має міцну алюмінієву раму, яка забезпечує надійність і довговічність, а також колеса з високими показниками жорсткості, що забезпечує чудову керованість і стабільність під час виконання трюків.
Загалом трюковий самокат Scale Sports Maximal Exercise чорного кольору — це чудовий вибір для прихильників екстремальних видів спорту, які шукають якісний і надійний самокат для виконання різних трюків і поліпшення своїх навичок
Особености :
-Дека, гарнітура, кермо, все чудово підготовлене для найскладніших фристайл трюків у скейт-парку або на вулицях;
-Руль: матеріал — алюмінієвий сплав, 4- болтовий затискач; висота керма — 85 см;
-Дека: матеріал — алюмінієвий сплав; довжина деки — 48.5 см;
-Колеса 100 мм ,Hi-rebound 82A;
-Підшипники — АВЕС 7;
- До комплекту входить дві пеги
Характеристики:
-Тип товару: самокат трюковий
-Уровень мастерства: средний.
-Вік: 7+
-Матеріал деки: алюміній 6061 T6.
-Максимальне навантаження: 80 кг
-Жорсткість коліс: 82А
-Діаметр коліс: 100 мм
-Підшипник: ABEC-7
-Рулевий хомут: чотириболтовий
-Габарити деки: 48.5х10 см
-Матеріал керма: алюміній 6061 Т6
-Тормоз: ножний задній Flex Fender
-Сердечник коліс: міцний спец.пластик
-Загальна висота: 85 см
-Висота керма від платформи: 79 см
-Ширина керма: 52 см
-Вага: 3.5 кг
Комплект постачання:
-Самокат у розібраному вигляді,
-Пеггі,
-ключ для збирання,
-фірмова заводська коробка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | США |
| Вага | 3.5 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Діаметр колеса | 100 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Синій |
- Ціна: 1 050 ₴





