
Дитячий трюковий самокат Scale Sports Deluxe Leopard синій
1 940 ₴
- Немає в наявності
- +380 (67) 494-02-49
Трюковий САМОКАТ SCALE SPORTS DELUXE LEOPARD
Трюковий самокат Scale Sports Deluxe Leopard із системою HIC купити в Україні — найбільш топовий скутер в лінійки трюкових самокатів купити можна вже в Україні. Особливість цього самоката наявність коліс із діаметром 110 мм, строгий дизайн і легка вага, тому що, повністю виготовлений з алюмінієвого сплаву, широка дека 12 см і Т-подібне класичне кермо!
HIC-система — це компресія трюкових самокатів: ця система компресії найправильніша через свою легкість і надійність. До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується завдяки болту, вкрученому у "якор" у виделці.
Особливості Трюкового самокату Scale Sports Deluxe
- Дека, гарнітура, кермо, все чудово підготовлене для найскладніших фристайл трюків у скейт-парку або на вулицях;
- Колеса та грипси готові до найбільшого навантаження для професійних перегонників;
- Кермо: матеріал — алюмінієвий сплав, 4- болтовий затискач; максимальна висота керма — 80 см;
- Дека: матеріал — алюмінієвий сплав; загальна довжина деки — 53 см;
- Колеса 110 мм внутрішній сплав дисків 100% алюміній;
Scale Sports — широковідомий у Світі американський бренд лідер продажів на Amazone спортивних товарів . Один з напрямів бренда — це Трюкові Самокати для прогресивних райдерів, шанувальників робити найскладніші трюки!
Трюкові Самокати Американського бренда Scale Sports — це товари топрівня із сучасним дизайном і виготовлені за найкращими надійними технологіями згідно з усіма прийнятими нормами безпеки та якості міжнародних правил!
Характеристики:
- Тип: самокат трюковий
- Рівень майстерності: середній і профі
- Бренд: Scale Sports
- Вік: 7+
- Матеріал деки: алюміній 6061 T6
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Підщипник: Abec 9
- Жорсткість коліс: 84А
- Діаметр коліс: 110 мм
- Кермовий хомут: чотириболтовий
- Габарити деки: 53х12 см
- Матеріал керма: алюміній 6061 Т6
- Гальмівна система: Flex Fender
- Загальна висота: 80 см
- Серцекрапка колез: алюміній, спиці
- Висота керма від платформи: 73 см
- Ширина керма: 53 см
- Тип кермової компресії : HIC
- Вага: 3,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | США |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 80 см |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Синій |
- Ціна: 1 940 ₴







