
Дитячий самокат 5 в 1 з бортиком Божа Корівка салатовий
1 465 ₴
- Немає в наявності
- +380 (67) 494-02-49
Дитячий самокат із захисними бортиками 5 в 1. Салатовий
Дитячий самокат із захисними бортиками 5 в 1. Салатовий Ви можете придбати у нашому інтернет-магазині.
Самокат "Сонечко" з кошиком у формі сонечка з батьківською ручкою — безумовний лідер продажів на ринку самокатів. Рама та корпус самоката виготовлені з легкого алюмінієвого сплаву, який максимально полегшує конструкцію, даючи змогу у такий спосіб дитині здійснювати різні маневри.
Батьки вибирають його як подарунок своїм чадам через зручність у використанні, простоти та надійність. Конструкція дає змогу просто модифікувати самокат-біговел у звичайний самокат і назад. Самокат можна використовувати як самокат, біговел, каталку з батьківською ручкою, штовхалку. Цей дитячий транспорт має додаткове сидіння, яке можна встановити та катати найменших діточок. Передні світні колеса з поліуретану роблять прогулянку не тільки зручною, але й дуже ефектною у вечірню пору.
Характеристики:
- Рама виготовлена з алюмінію, що гарантує міцність самоката;
- Алюмінієвий, що регулюється за висотою кермо;
- Колеса поліуретанові литі, під час катання світяться: переднє діаметром 12 см, заднє — 8,5 см, обладнані підшипниками ABEC-7;
- Заднє гальмо;
- Підходить для дітей віком від 2 років;
- Максимальне навантаження — 60 кг;
- Колір: Салатовий.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 75 см |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Захисний бортик, Ножні гальма, Світлодіодне підсвічування коліс, Батьківська ручка |
| Стан | Новий |
| Колір | Салатний |
- Ціна: 1 465 ₴




